NAŠE OBCHODY

LIMBO

Na našem serveru Limbo.cz nejdete nejširší nabídku dekorační zeleně soustředěnou na jednom místě v České republice. V přehledně roztříděných kategoriích naleznete dekorační zeleň přírodní, barvenou, dekorativní rostliny s plody či květy a také sušené květiny.

Snažíme se nabízet veškeré dostupné velikosti či kvality. U základních listů jako je aspidistra či aralia, nabízíme několik produkčních oblastí (Izrael, Itálie, Costa Rica) a to v délkách 20,30,40,50,60,70,80,90cm, takže má každý možnost výběru nejvhodnější velikosti pro své vazby. Stejně tak kvetoucí (Limonium, Gypsophila, Buplerum, Solidago, Thlaspi a další) nabízíme v gramážích 60g-20g. Nejen, že naše ceny jsou jedny z nejnižších na trhu, ale zejména vhodným výběrem velikosti, lze v průběhu spolupráci s námi uspořit nemalé prostředky.

Díky prověřenému dodavateli z Ghany máte možnost obohatit své vazby o tropické listy. Zejména nabídka druhů Philodendron je velmi široká.

 

 

 AKITO

Na našem serveru Akito.cz najdete široký výběr řezaných květin z Nizozemských burz. Jedna výhoda je oproti našim konkurentům nesporná. Tou je šíře sortimentu gerber, minigerber a chryzantém. Tím, že nejsme limitování prostorem na vozech, není neobvyklé, že v nabídce naleznete více než dvacet druhů gerber či chryzantém. Naše společnost má zaplaceno virtuální sedadlo na květinové burze a naše nákupy si realizujeme sami. Dokážeme tedy vždy volit sortiment s nejvyšší hodnotou poměru cena/kvalita. Rovněž máme neustálý přehled o dostupnosti jednotlivých odrůd na „hodinách“ a jsme schopni Vás o dostupnosti informovat. Další nespornou výhodu u objednávek gerber a minigerber  je jejich relativní čerstvost. Květiny jsou vloženy do našich internetových obchodů ve chvíli, kdy je nakoupíme na burze. To tedy znamená, že naši klienti si objednávají zboží, které se teprve připravuje k přepravě do ČR a je maximálně čerstvé. Také u gerber platí záruka 72 hodin od dodání na Vaše obchody.

 

Na našem serveru Aubade.cz Vám nabízíme široký výběr čerstvých řezaných růží od producentů z celého světa. Pro označení jsme přejali kvalitativní znaky uváděné na květinových burzách v Nizozemí. Vždy najdete u fotografie položky informace o délce stonku, velikosti květu, zemi původu, konkrétním producentovi a počtu stonků ve svazku i počtu svazků v balení.

Stejně jako u všech ostatních produktů na našich eshopech i u růží, má náš zákazník záruku 72 hodin na dodané květiny. Velkou výhodou našeho systému prodeje je eliminace manipulace s květinami. K přepravě z burz využíváme vlastní dopravu a vyškolený personál, který květiny opatrně balí a nakládá. Po dodání do našeho logistického skladu, jsou květiny uskladněny v chladicích boxech, kde je stabilní teplota. Vzhledem k tomu, že nefungujeme jako prodejní sklad a nerozvážíme naše květiny na vozech obchodních zástupců, nejsou květy otlačené, poškozené či ohmatané z rukou řidičů či klientů, kteří s nimi manipulovali před Vámi. Vaše květiny jsou baleny v noci těsně před přepravou na Vaše obchody. I proto, mají námi dodané růže tak vysokou kvalitu.

 

AUBADE