VÝHODY SPOLUPRÁCE

Jaké jsou výhody našeho systému internetového prodeje.

1.levnější květiny a dekorační zeleň

fungujeme jako nízkonákladová společnost, snížili jsme veškeré náklady spojené s pořízením, dovozem a přepravou květin. Díky tomu dokážeme nabízet trvale nízké ceny. Nakupujeme denně na Nizozemských květinových burzách i přímo u pěstitelů v Nizozemí i v ostatních produkčních oblastech jako jsou jižní Amerika, Afrika atd. s vynecháním prostředníků. Využíváme pro přepravu systému vytěžování a získáváme nízké ceny přepravy, pro rozvoz využíváme maloobjemové vozy s nízkými provozními náklady, eliminujeme technologické ztráty při ambulantním prodeji. To vše nám umožňuje pracovat s nižší marží, bez dopadu na snížení kvality nabízených produktů či služeb.

2.větší výběr v sortimentu

nejsme limitováni prostorem, jako tomu bývá u rozvozců, kteří mohou nabízet na svých vozech omezený sortiment. Např. na serveru www.limbo.cz naleznete jednu z vůbec nejširších nabídek řezané zeleně v ČR. Běžně si klienti mohou vybírat z více než 160 položek dekorační zeleně. U nejprodávanějších položek jako např. Aralie si mohou vybrat z velikostí 20,30,40,50,60,70cm, Aspidistra potom v délkách 40,50,60,70,80,90cm. V nabídce růží na www.aubade.cz nabízíme růže e v délkách 35,40,50,60,70,80,90cm, či trsové růže od 35-70cm s počtem květů od 3+ až po 8+. Stačí si vybrat přesně podle potřeb pro individuální vazby. Na serveru akito.cz naleznete největší nabídku gerber či minigerber, právě proto, že nejsme limitování objemem rozvozového parku, najdete zde pravidelně 20-30 druhů gerber a až 40 druhů minigerber. 

3.čerstvější květiny, vyšší kvalitu

máme v této chvíli více než jeden tisíc registrovaných klientů, což je dostatečnou zárukou rychlé obrátky zboží. Květiny vkládáme na naše weby ve chvíli nákupu na burze či obdržení potvrzení od pěstitele, tedy 1 až 2 dny před dodáním do našeho logistického skladu. Zákazník objednává tedy nejdříve jak jen je to možné, obvyklé časový harmonogram u dovozců (pěstitel, doprava, burza, nákupčí, doprava, velkosklad, obchodní zástupce, doprava, klient) jsme zkrátili na minimum. Květiny jsou uskladněny v chladicích boxech bez osvětlení a výkyvů teploty (nejsme cash&carry u nás klienty, kteří osahávají nabízené květiny rukou nepotkáte) objednávky jsou baleny v noci den před dodáním přímo v chladicích boxech. S květinami nikdo nemanipuluje, netrpí přepravou na vozech obchodních zástupců ani pravidelnou vykládkou a nakládkou. 

4.klient vždy ví, co kupuje

naše produkty jsou na webu vždy kompletně označeny. Jeden druh růže může mít naprosto odlišný vzhled podle pěstitele či oblasti původu (Etiopie, Keňa, Kolumbie, Holandsko, Ekvádor atd.) Etiopské růže vedle Ekvádorských vypadají jako kuličky na hraní, dovozové růže díky přepravě v bednách mívají poškozenější listy, než-li Holandské atd. Lilie může mít jeden, tři a více květů nebo také sedm až devět květů, co je pak dobrá cena? Chrysanthemy v 55g a chrysanthemy v 90g je podstatný rozdíl. Jen velice málo velkoobchodů zveřejňuje tyto informace ve svých cenících, a už hodně málo obchodních zástupců tyto rozdíly prezentuje. U nás je vždy u zeleně označena délka, počet ks v balení, gramáž, země původu. U růží je vždy označena délka, země původu, producent, kvalita. U řezaných květin, délka, počet květů, ks v balení, gramáž atd. Většina fotografií na webu je ve vysokém rozlišení a je focena v našem studiu a zobrazuje květiny tak jak skutečně vypadají.

5.možnost nepřevzetí zboží

objednávka není závazná, v případě, že se zákazníkovi nelíbí kvalita, velikost, barva, nakvetení, či jiný znak u objednané květiny, nemusí ji převzít a není povinen nikomu své rozhodnutí zdůvodnit. Kurýr na místě upraví doklad, opravený originál dokladu obdrží klient okamžitě v dalším závozu. Při převzetí dokladu má vždy možnost vybrat si mezi zjednodušeným daňovým dokladem (tzv. volný prodej) či fakturou za hotové.

6.šetříme zákazníkův čas

jistě znáte ty nepříjemné okamžiky, kdy v obchodě stojí klienti vyžadující pozornost floristy a před obchodem rozvozce netrpělivě spěchající k dalšímu svému zákazníkovi. Na to může klient u nás zapomenout, naši kurýři doručí objednávky zabalené přímo pro klienta až do jeho obchodu, (dekorační zeleň zatavenu v PVC obalech) které může okamžitě prodávat. Ceny si může připravit již den dopředu, protože doklad obdrží okamžitě po odeslání objednávky emailem. Žádné nečitelné doklady, žádné přepočítávání cen, na našich strojově tištěných dokladech je vždy uveden počet ks v balení (zejména podstatná informace v případě dekorační zeleně)

7.záruka 72hod na dodané květiny

jsme si natolik jisti kvalitou svých květin a služeb, že jako jediní ČR standardně nabízíme záruku 72 hod a to i na řezané růže. Reklamace přijímáme telefonicky či emailem. Zboží požadujeme vrátit v následujícím závozu (většinou do 72hod)

8.fungujeme non-stop a všude

naše internetové obchody fungují non-stop a všude tam kde je dostupné připojení na internet. Objednávky balíme skutečně v noci před rozvozem, proto můžete své objednávky odeslat do 19hod před dnem dodání.  Po domluvě lze i později. Rozvážíme všechny regiony v Čechách, a to pravidelně včetně nedělí.  Objednávky lze odeslat i z mobilních telefonů, mimo ČR prostě všude kde je dostupné internetové spojení.