Mini banány – co všechno lze najít na Limbo.cz

Floristický eshop Limbo.cz, jsme spustili v září 2011. Již tenkrát zákazníky fascinovala nezvyklá šíře sortimentu dekorační zeleně, která v ČR neměla obdoby. Ani po více jak 2 letech tento specializovaný internetový velkoobchod neztratil na své přitažlivosti, a to právě díky uspokojení poptávky každého klienta. Sezónně doplňovaný sortiment postupně rozšiřují položky, kterými Limbo překvapuje své zákazníky a oni následně i své klienty.

Jednou z těchto nezvyklých položek jsou nově zařazené mini banány. Jejich délka se pohybuje mezi 6-9cm a dovážíme je až z daleké Ghany. Dle zkušeností našich klientů je stačí nadrátkovat a exoticky s nimi zpestřit vázanou kytici či dekorativní aranžmá.

banany mini limbo rose time

Kromě banánů naleznou milovníci ovoce na našich stránkách i ananas. Konzervativní zákazníci jistě také nebudou zklamáni. Klasické položky (Aspidistra, Aralia) nabízíme v mnoha délkách a variacích (např. Aspidistra Milky Way či Variegata). Aktuálně můžete vybírat např. ze 7 druhů Cordyline, 6 druhů Eucalyptu , 5 druhů Dracen nebo 10 barev barvené břízy Betula.

Udělejte si chvilku a v klidu brouzdejte naším e-shopem Limbo.cz. Jistě mezi 350 položkami dekorační zeleně naleznete něco zajímavého, čím doplníte svůj sortiment pro nadcházející sezónu.

Tagged on: , ,