Limbo.cz – exotické novinky

Tento týden nabízíme na našem floristickém e-shopu Limbo.cz hned několik nových produktů. Mezi ně patří i Philodendron St. Tropez 70 cm a Pandanus Phase 50cm, dva exotické a v ČR nevšední produkty.

Philodendron St. Tropez naleznete v naší nabídce přírodních produktů v úžasné délce 70 cm. Philodendronové listy se převážně pěstují a dovážejí z Ghany, státu v západní Africe. Právě zde se nachází na rozloze 30ti hektarů farma našeho pěstitele. Zdejší podmínky pro pěstování jsou ideální a díky každodennímu leteckému spojení mezi Ghanou a Nizozemím jsou produkty vysoce kvalitní a vždy čerstvé.
philodendron

Pandanus Phase je pevný žíhaný list, který je ke konci propleten do zajímavého tvaru. Ve svazku naleznete dvě různé délky, dva nejdelší mají 65cm a zbylé tři jsou v délce 60cm. Pandanus je druh palmy rostoucí hlavně v Polynésii a Mikronésii v nadmořské výšce až do 3300 metrů. Má mnoho druhů od malých metrových keřů až po velké dvacetimetrové stromy. Jeho květy jsou podlouhlé a krásně voňavé a plody připomínající ananas. Jeho listy jsou krájené na tenké proužky a připravují se k dalšímu zpracování, buď jako dekorační zeleň právě do Vašich vazeb nebo jako prostírání či rohože.
pandanusl